EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlüler stilinde, popüler isimlerin televizyon programlarından defile davetlerine kadar pek çok farklı yerde tercih ettiği stillerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
19.02.2017
Haftanın ünlü stilleri

Film galasında beyaz elbisesi ile karşımıza çıkan Sienna Miller her zamanki gibi çok asil ve duru bir stile sahip. Alexander McQueen tasarımı elbiseyi örgü bir saç modeli ile tamamlayarak farklı bir görünüm kazandırmış.

Haftanın ünlü stilleri

Kendall Jenner katıldığı programda Chanel takımı ile göz kamaştırıyor. Klasik bir Chanel tüvit ceket ve etek takımı tercih eden Jenner’a takımın rengi de bir hayli yakışmış!a

Haftanın ünlü stilleri

Yeşil parkası, siyah deri pantolonu ve botları, boynuna bağladı fuları ile Katy Perry günlük stile harika bir ilham kaynağı. Spor ama iddialı kombini ile Perry’i biz çok beğendik.

Haftanın ünlü stilleri

Blake Lively tamamı işlemeli elbisesi, nar çiçeği ayakkabıları ile oldukça romantik ve sevimli bir duruşa sahip. Kendisinin tercihi ise Michael Kors.

Haftanın ünlü stilleri

Chiara Ferragni katıldığı Michael Kors defilesine Michael Kors giymeyi tercih edenlerden… Kısa üstü, pantolonu, ceketi ve spor ayakkabıları ile oldukça sade ve spor bir görünüme sahip olsa da saç modeli ve sarı camlı gözlükleri ile sıra dışı bir hava katmış.

Haftanın ünlü stilleri

Ünlü model Emily Ratajkowski gingham deseni midi boy eteği, siyah çizmeleri ve kısa üstü ile çok zarif ve klasik bir görünüme sahip. İddialı kıyafetlerine alıştığımız Ratajkowski’nin tercihi ise Michael Kors.

Haftanın ünlü stilleri

Doutzen Kroes de bu hafta beyaz tercih edenlerden. Spor kesim elbisesi ve siyah botları ve kırmızı ruju ile hem gündüz hem gece kombinleri için ilham alınacak bir stil sergiliyor. Tercihi ise Moncler.

Haftanın ünlü stilleri

Olivia Palermo da bu hafta katıldığı Moncler defilesine Moncler takım giymeyi tercih eden isimlerden. Kırmızı detaylı beyaz palto ve diz üstü süet çizmeleri ile Palermo kendi stilini ortaya koymuş.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler