MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Bu hafta ünlüler stilinde Dakota Johnson’dan Katie Holmes’a kadar ünlülerin ilham veren kırmızı halı stillerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
12.02.2017
Haftanın ünlü stilleri

“Grinin Elli Tonu” filmi ile yakından tanıdığımız Dakota Johnson genellikle daha seksi kıyafetler tercih etse de bu sefer karşımıza daha romantik bir stilde çıkıyor. Fırfır detaylı Gucci elbisesi ona çok yakışmış. 

Haftanın ünlü stilleri

Shailene Woodley altın-siyah renkte metalik görünümlü elbisesi ile oldukça iddialı duruyor. Toplu saçı ve doğal makyajı elbiseye iyi uyum sağlamış. Woodley’nin elbisesi Elie Saab imzası taşıyor. 

Haftanın ünlü stilleri

Rosamund Pike da bu hafta romantik stilde bir elbise tercih edenlerden… Giambattista Vali tasarımı şifon kumaştan beyaz üstüne kırmızı gül detaylı, mini kabarık etekli elbisesi ile hem çok daha genç bir görünüme sahip hem de çok sevimli duruyor. 

Haftanın ünlü stilleri

Penelope Cruz siyah asimetrik kesim, derin bacak yırtmaçlı siyah elbisesi ile çok çekici ve kusursuz bir stil oluşturmuş. Cruz’un tercihi Versace. 

Haftanın ünlü stilleri

Katie Holmes neredeyse tamamı püskül detaylı bordo elbisesi ile şık ve klasik bir görünüme sahip. Elbise tarzına her ne kadar uyuşmasa da Holmes’un saçı ve makyajı elbiseyle doğru tamamlanmış. Tercihi ise Marchesa 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler