EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Haftanın ünlü stilleri

Moda haftalarından özel davetlere, haftanın en iyi isimlerini ve tercihlerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
01.10.2017
Haftanın ünlü stilleri

Üst kısmı siyah derin göğüs dekolteli, alt kısmı bordo-beyaz çizgili uzun eteği ile Alicia Vikander oldukça şık ve iddialı bir görünüme sahip. Abartıdan uzak elbisesini daha spor bir saç modeli ile tamamlayan Vikander'in tercihi Louis Vuitton.

Haftanın ünlü stilleri

Mariana Sanchina tasarımı göğüs kısmı bağlamalı alt kısmı midi boy etek pembe ve beyaz renkten elbisesi ile Rihanna zarif ve bir o kadar da spor bir görünüme sahip. Özellikle kendine özgü saçları ile elbiseyi çok doğru tamamlamış. 

Haftanın ünlü stilleri

Moda dünyasının ikonik isimlerinden Olivia Palermo karşımıza ekose desenli geniş paça pantolonu ve bol kesim üstü ile yine kendi tarzını ortaya koyuyor. Koyu renklerdeki kıyafetini koyu bir göz makyajı ile tamamlayan Palermo'nun stili tam anlamıyla ilham alınacak bir stil. 

Haftanın ünlü stilleri

Natalya Vodyanova haftanın en iyi stillerinden biri. Kiremit tonlarında tüy detaylı elbisesi, uzun bağcıklı çizmeleri, kemeri ve yüksek toplanan saçı ile oldukça trend bir görünüme sahip. Tercihi ise Dior.

Haftanın ünlü stilleri

Paris Moda Haftası kapsamında Messika Jewelry'nin partisinde beyaz elbisesi ile boy gösteren ve marka için yeni bir koleksiyon ortaya koyan Gigi Hadid her zamanki gibi büyüleyici. Sıkı saç topuzu, aydınlatıcının yoğun kullanıldığı makyajı elbise ile uyum yakalamış. Tercihi ise Brandon Maxwell.

Haftanın ünlü stilleri

Uzun kollu mini elbisesi, uzun çizmeleri ile iddialı ve güçlü bir stil oluşturan Alessandra Ambrosio haftanın sokak stiline uyarlanabilecek stillerinden biri. Tercihi ise Balmain.

Haftanın ünlü stilleri

Doutzen Kroes mini elbisesi, diz üstü çizmeleri ve doğal bıraktığı saçları ile oldukça spor ve ilham verici bir stile sahip. Tercihi ise Balmain. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler