EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Zarif adımların peşinde: Balerin babetler

Geçtiğimiz dönem Miu Miu’nun piyasaya sürdüğü bir model vardı: “Ballerinas” yani balerin babeti şeklindeki ayakkabılar. Defilede ilk kez tanıtıldığı günden bugüne kadar da bu ayakkabıların yarattığı trend giderek büyüdü ve her kadının kalbini kazandı.

Zarif adımların peşinde: Balerin babetler
Zarif adımların peşinde: Balerin babetler
Hem rahat olmaları hem de tarz olmaları ile oldukça öne çıkan bu modellerin en farklı yanı ise bir çift ayakkabının iki farklı kurdeleden oluşması.

Bir ayakta pöti kareli bir ayakta düz kurdele ile bağlanan ayakkabıları bu kadar trend yapan bir diğer detay ise balerin modelin zarif görünümüne karşı üstündeki deri kemer kayışların modern havası. İster kot pantolon ve tişörtle, ister romantik bir etekle giyerek gündüz ya da gece rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Yurt dışında hemen her moda severin ayağından çıkarmadığı sezonun en büyük trendi olan bu Miu Miu balerin ayakkabıların benzer modellerini Zara gibi pek çok marka da üretti.

En fazla tutulan modeli nude ve pudra tonlarındaki modeli olmasına karşın pek çok rengini üreten Miu Miu gibi diğer markalar da farklı renklerde üretimlerde bulundu. Özelli gümüş renkteki modeller bir hayli tutulacak gibi! 


Önceki ve Sonraki
Haberler