EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Zamansız renk militar yeşil

Bazen bir trend ya da parça zamansız olmuyor. Renklerin de zamansızlaştığı bir moda dünyasındayız artık ve yılların eskitemediği siyahın popülerliğine bir eş daha geliyor: militar yeşil.

Zamansız renk militar yeşil
Zamansız renk militar yeşil
Kamuflaj deseninin moda olduğu yılı hatırlıyor musunuz? Yaklaşık 1-2 yıl önceydi. Herkesin üstünde o kamuflaj desen vardı. Sonra o desen yerini daha çok asker yeşiline bıraktı. Parkalar, tişörtler, paltolar, pantolonlar ve çantalarda görmeye başladık bu rengi.

Militar yeşil neden bu kadar popüler oldu? Çünkü hem kadının içindeki savaşçı ruhu yansıttı hem de her renkle mükemmel bir kombin oluşturdu. Ayrıca tüm şık kombinleri bu renk bir ceket ya da parkayla kombinleyerek hepimiz günün en cool’u olabildik.

Kim bilir belki kendimizi daha güçlü hissettik. Rengin gücüne dönecek olursak bu renk, siyah ve gri ile uyumlu, çok net bir duruşu oluyor.

Ancak daha tarz ve farklı bir şeyin peşindeyseniz beyaz ve taba tonlarını mutlaka denemelisiniz. Asker kumaşını çağrıştırdığı için özellikle taba ve kahve tonları çok yakılıyor.

Kot da bu tarzın asi havasını tamamlayan parçalardan. O salaş ve umursamaz tavrı ile sizi ulaşılmaz bile gösterebilir. Altına bir bot ya da yine daha cool duran bir topuklu tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılar da çok yakışan seçeneklerden.

Ayrıca bir ipucu daha asker yeşiline yakışan canlı ton ise turuncu ve kırmızı. Böyle bir kombini turuncu bir çanta ile ya da kırmızı bir ruj ile mutlaka deneyin. 


Önceki ve Sonraki
Haberler