EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend: Teknolojik aksesuarlar

Bu sezon teknolojik cihazların elektronik özellikleri kadar kılıfları da ön planda... Telefon ve tablet kılıfları arasında çoğu el yapımı ve kişiye özel olan tasarım ürünlerini mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
07.10.2019
Trend: Teknolojik aksesuarlar

Telefon kılıfı, cüzdan, anahtarlık gibi ürünlerin yanı sıra kişiye özel işlemeler ile özel setler oluşturmak isterseniz Cachée değerlendirebileceğiniz bir seçenek. Marka insanların yanından hiç ayırmadığı aksesuarları klasik bir görünümden uzaklaştırıp, kendi hayatlarını ve renklerini yansıtabilecekleri aksesuarlar haline dönüştürmeyi hedefliyor. Tüm ürünler el yapımı...


Kulaklıklar, şarj aletleri, askılı telefon kılıfları, çanta askıları gibi ürünleri el yapımı çalışan bir diğer marka ise Happy-Nes. Ürünler fabrikasyon olmadığı için aynı renk kombinasyonlarını seçmiş olsanız dahi diğerlerine göre farklı ve kendi zevkinize ait özel bir ürüne sahip olabilirsiniz. 


Fonfique desenlerin öne çıktığı renkli bir marka, kendine özgü desenleri kullanışlı ve kaliteli geniş ürün yelpazesiyle buluşturuyor. Farklı duygular ve değerleri temsil eden desenler tasarımcı Ceylan Kolat tarafından doğadan ve dünyanın çeşitli yerlerinden ilham alınarak suluboya tekniğiyle yapılıyor. Ürünlerin çevreye ve sağlığa zararlı olmayacak şekilde üretilmesine özen gösteriliyor. Seyahat etmeyi seven, kendine önem veren, sade giyinen ve tarzını aksesuarlarla tamamlayan kadınlar için tasarımlar yapan markanın favori parçaları arasında organizerlar, telefon kılıfları, çanta, makyaj çantaları ve portföyler bulunuyor.


İkonlaşan takı markalarından olan Swarovski 1895 yılından beri faaliyet gösteriyor. Marka son yıllarda takı koleksiyonlarına paralel olarak sunduğu telefon kılıfı gibi aksesuarlar ile de fark yaratıyor. 


Kurumsal şirketlerde teknoloji sektöründe çalışan 2 kadın girişimcinin 'elleriniz özgür, kafanız rahat, farklı şehirlerin tılsımları üzerinizde olsun!' sloganıyla telefon askılığı konseptinde gündüz, gece ve rota koleksiyonlarıyla yeni nesil aksesuarlar sunan yeni bir marka...


İstanbullu bir tasarımcı olan Serap Aktuğ, iphone telefon kılıfları, kartlıklar ve cüzdan gibi her an günlük hayatımızda olan aksesuarları özel tabaklanmış derilerle yeniden yorumluyor.  Unisex ürünler ile lüks ve kalitenin bir arada sunulması amaçlanıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler