EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend: Monokrom toprak tonları

2019 İlkbahar-Yaz sezonuna toprak tonları damga vuruyor. Bejin başrol sahibi olduğu monokrom kombinlere yakından baktık...

profil
BT Ekip
28.03.2019
Trend: Monokrom toprak tonları

Burberry'nin ikonik rengi bej bu sezon her tonuyla koleksiyonda boy gösteriyor. Riccardo Tisci, Burberry'nin klasik trençkotunu 50 farklı renge adapte ederek toprak tonlarına saygı duruşunda... Koleksiyonda dökümlü ipek parçalardan, kolej tarzına, militer kesimden safariye pek çok stile göz kırpılmış.


Maria Grazia Chiuri İlkbahar 2019’da ‘kadın bedenini ve özgürlüğü’ nude tonlar ve safari ruhuyla işlediğini belirtiyor. Koleksiyonda elbiseler balerin edasıyla uçuşurken dış giyimde maskülen duruş dikkat çekiyor.


Tom Ford bu sezon beji gündüzden geceye taşıyan markalardan...  Monokrom beji atletik bir elbisede, ışıltılı etekleri basic bir atlet ile ve ipek elbiseleri maskülen ceketler ile bir arada görmek mümkün. 


Zara bu sezon moda takipçilerini gündüz safariye gece partiye davet ediyor. Toprak tonları monokrom kombinlerde keten ön plana çıkıyor. Tulumlar spor bir ayakkabıyla olduğu kadar topuklular ile de kombinleniyor. Gece görünümlerinde ise ışıltılı etekler dökümlü gömlekler ile tamamlanıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler