EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend: Kovboy botları

Kovboy botları evrilerek günümüze kadar gelmeyi başardı. Sonbahar/Kış koleksiyonlarının anahtar parçası kovboy botlarını mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
18.10.2019
Trend: Kovboy botları

Kot pantolondan deri eteğe pek çok farklı parça ile kombinleyebileceğiniz kovboy botları arasında alışılmış siyah ve toprak tonların yanı sıra kırmızı gibi iddialı renkler de var. 


Belli başlı markaların yanı sıra özel tasarım modeller sunan üreticiler de bu sezon kovboy botlarına odaklandı. FootCourt da uzman mühendisler ve yurt dışından gelen tasarımcıları ile öne çıkan üreticler arasında... Marka nakışı yoğun kullandığı modelleri ile dikkat çekiyor. 


Mango Sonbahar-Kış sezonunda öne çıkan uzun tül elbiseler, kadife pantolonlar ve  beyaz jeanleri  kovboy botları ile kombinliyor. siyah ve toprak tonların yanı sıra mavi gibi pastel renkler de dikkat çekiyor.


Pelin Özfırıncı'nın markası Pelin'in Ayakkabıları her bütçeye uygun alternatifler sunan bir marka. Tasarımcı bu sezonun trendi kovboy temasını hem kendi markasının özel ürünleri hem de Çağla Şikel ile yaptığı iş birliğinden doğan bir koleksiyonla yorumladı. 


Lutvelizade; 2017 yılında Nişantaşı mağazasında hizmete başlayan ve lutvelizade.com adresinden online satışı olan butik bir üretici. Marka gümüş rengi ve beyaz gibi iddialı renklerde kovboy botları üretiyor. 


Bershka da Sonbahar Kış sezonu tasarımlarını kovboy botları ile kombinleyen bir diğer marka... Animal Print modeller diğer tasarımlar arasından sıyrılıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler