EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Saç aksesuarları

2019 yılı saç aksesuarlarının yılı olacak! Öne çıkan aksesuar modellerini sizler için sıraladık.

profil
BT Ekip
11.03.2019
Trend alarmı: Saç aksesuarları

Kalın kadife taçlar tekrar geri döndü! 80’lerin en trend saç aksesuarlarından olan taçlar, Paris Moda Haftası’nda sıklıkla karşımıza çıktı. Bu bantlar podyumda toplu saçların üzerinde kalın açık saçta ise işlemeli ya da incili kullanıldı.


Tel tokaların en şık halini Chanel defilesinde gördük. Bu taşlı tel tokaları kullanmanın en güzel yolu ise, ortadan ayrılmış saçların yanlarına iliştirmek. İster tek taraflı ister iki taraflı takabilirsiniz. 


Romantik ve feminen kadınlar için tokaların yerini alacak kurdeleler, Dior defilesiyle gündemimize oturmuş durumda. Özellikle örgü ve at kuyruğuna çok yakışan bu aksesuardan birkaç renk edinmenizde fayda var.


90’lara damgasını vuran büyük kelebek tokalardan eminiz ki hepiniz kullanmışsınızdır. Bella Hadid'in tekrar hayata döndürdüğü kıskaçlı tokalar; kullanışlı olmalarıyla da öne çıkıyor. Özellikle leopar desen sadece kıyafetlere değil, tokalara da damga vuracak. Bu tokalardan, yeni sezonda en az bir tane edinmeyi ihmal etmeyin. Günlük stilinizin vazgeçilmezi olacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler