MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Mini etekler geri döndü

Moda haftalarıyla birlikte tasarımcılar ve markalar önümüzdeki sezonlarda karşımıza çıkacak trendleri gözler önüne sermeye başladı. 2016 İlkbahar/Yaz döneminde karşımıza çıkacak en önemli yeniliklerden biri de mini eteklerin dönüşü olacak bizden söylemesi!

Trend alarmı: Mini etekler geri döndü
Trend alarmı: Mini etekler geri döndü
Moda haftalarında hemen hemen bütün tasarımcılar koleksiyonlarının büyük bir kısmında mini eteklere yer verdi. Yeni mini etek trendi genellikle dar inen ve bacağı saran, asimetrik kesimde, uçlarında detayları olan modeller olarak dikkat çekiyor.

NASIL KOMBİNLENİR?

Mini etekleri ceketlerle, sweatshirtlerle, kazaklarla ve tişörtlerle dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Ancak ayakkabı seçimine dikkat etmekte fayda var. Ceket-etek kombinlerinizi spor ayakkabı ya da botlarla kombinleyebilirsiniz. Sweatshirt ve kazaklar eteğin şık havasını dağıtacağından bu tip kombinlerde topuklu ayakkabı ya da çizmeleri-botları düşünebilirsiniz.

Ayrıca bu tip kombinlere hareket katmak adına farklı çoraplar ya da fular gibi aksesuarlar kullanarak dinamik bir görüntü elde etmeyi de unutmayın.


Önceki ve Sonraki
Haberler