EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Metalik etki

Metalik detaylar son zamanlarda ünlü moda evlerin koleksiyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında. Bu parçalarla farklı bir stil yaratmaya ne dersiniz?

profil
BT Ekip
07.02.2018
Trend alarmı: Metalik etki

Bu trendi başta gümüş tonları olmak üzere metalik tonlarla yansıtabilirsiniz.

Bu sezon aksesuarları yanı sıra metalik ceketler ve pantolonlar oldukça ön planda. İddialı ve gösterişli bir şekilde fütüristik trendini yansıtmak için metalik ceket veya pantolonları tercih edebilirsiniz. Çok iddialı olmak istemiyor, daha sade bir görünüm elde etmek istiyorsanız, ayakkabı veya çanta seçiminizde bu trendi uygulayabilirsiniz.

Spor, feminen, günlük veya gecelik stiller yaratabilirsiniz. Spor bir şıklık için gümüş bir spor ayakkabı veya tayt tercih edebilirsiniz. Daha feminen bir stil için gümüş stilettolar, şık çantalar veya metalik paltolar deneyebilirsiniz. Bu önerilerle çok iddialı olmadan, metalik parçaları stillerinize uygulayarak yeni trendi günlük hayatınıza işleyebilirsiniz.

Tam anlamıyla bu stilden yararlanmak istiyorsanız, bu sezon çok gördüğümüz monokromatik stili metalik parçalarda kullanmaya ne dersiniz? Baştan aşağı gümüş bir kombinle hem havalı hem de çok iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz. Veya tek bir parçayı beyaz veya siyah tonlarında tercih ederek bu stili daha da yumuşatabilirsiniz. Uzun gümüş bir paltoyu aynı tonlarda bir pantolon ve beyaz bir triko ile kombinlemek de farkı bir seçenek sunabilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler