EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Mayoların şehri işgali

Moda dünyası her geçen gün biraz daha şaşırtıyor. Kurallar bu defa da mayolar için kalkıyor ve plaj giyim artık şehre taşınıyor. Nasıl mı? Cevabı yazımızda saklı.

Trend alarmı: Mayoların şehri işgali
Trend alarmı: Mayoların şehri işgali
Bu sene izlediğimiz defilelerde karşımıza çıkan günlük kombinlere uyarlanan mayolar günlük hayatımıza yerleşmeyi başardı.

Body gibi gösterilen, pantolonlarla, eteklerle, şortlarla kombinlenen mayolarla gün geçtikçe daha sık karşılaşıyoruz. Yeni bir moda akımı olarak da görebileceğimiz bu durum özellikle ünlüler arasında şimdiden çok popüler.

Bazen üstüne bir ceketle, bazen bir gömlek ile bazen de sadece tek başına … Bodysuit olarak adlandırılan mayolar artık o kadar güzel tasarlanıyor ki belki de sadece plajda değil günlük stilinizde bile kullanmayı düşünebilirsiniz.

Kimlerden ilham alabiliriz?

Emily Ratajkowski bu isimlerin başında geliyor. T by Alexander Wang mayosu ile dar bir Jean pantolonu alış veriş stiline uygulamış.

Son zamanların en gözde ve en genç başarılı modellerinden biri olan Bella Hadid ise halter yaka  mayosunu özel bir etkinlikte şık bir şekilde kombinlemiş .  Cara Delevinge ise transparan detaylı mayosunu siyah bir pantolon ve tek bantlı topuklu ayakkabıları ise maskülen bir şıklık yaratmış. O da siyah dar Jean ve bootieleri  ile kombinleyerek, balıksırtı ördüğü saçları ile asi bir görünüm oluşturmuş.


Önceki ve Sonraki
Haberler