EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Fırfırlı kollar

Son zamanlarda özellikle kazaklarda sıkça karşımıza çıkan volanlı ve fırfırlı detaylar sezonun en gözde trendlerinden olma yolunda.

Trend alarmı: Fırfırlı kollar
Trend alarmı: Fırfırlı kollar
Genellikle yuvarlak yaka kesim olan ve desensiz olup kırmızı, pembe, krem, siyah gibi hemen hemen her renkte kazaklarda bu detaylara rastlamak mümkün.

Çoğunlukla kol kısımlarında omuzdan bileğe kadar inen kısımda iri volanlar ya da kat kat fırfırlar bazı parçalarda da asimetrik şekilde kazakların ön kısmında bulunabiliyor. Spor ve sade bir kazağı daha romantik ve hareketli bir forma sokan bu detaylar sizin de stilinizde dikkat çekici bir dokunuş olabilir. 

NASIL KOMBİNLERİM?

Kot pantolon ya da bol kesim bir pantolon ile kullanarak yine daha spor bir stil oluştururken deri bir mini etekle kullanarak romantik havayı iddialı bir görünüm ile destekleyebilirsiniz. Eğer detaylar önde ise kolyeden ziyade küpe ve bileklik gibi aksesuarları kullanmakta fayda var.

Ayrıca desensiz olduğu için daha minimal duran bu parçaları kırmızı ya da pembe gibi bir rujla tamamlayarak romantik etkiyi iki katına çıkarabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve zamansız sayılabilecek parçalar arasına girmeye aday bu üst parçalara dolabınızda bu sezon mutlaka yer verin.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler