EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Sırt çantalarıyla okula dönüş

İster spor giyinin ister daha şık giyinin artık elinize bir portföy ya da omuz çantası değil sırt çantası rahatlıkla alabilirsiniz!

Sırt çantalarıyla okula dönüş
Sırt çantalarıyla okula dönüş
Herkesi etkisi altında alan yeni trend: Sırt çantaları. Chanel, Gucci gib dünyaca ünlü markalar ve Türkiye’den bazı tasarımcılar sırt çantaları üretiyor. Desenli, renkli, düz, kumaş, deri birçok seçenek de mevcut.

Sırt çantalarını sevimli bir elbise ile de tercih edebilirsiniz. Deri ceketinizle ya da grunge tarzınızla da tamamlayabilirsiniz. Malum moda bize “karıştır, korkma” diyor. Öyleyse sırt çantalarını puantiyeli bir elbiseyle de kullanabiliyoruz, allı pullu bir etekle de.

Daha spor ve minimal tarzlarla özellikle deri ve düz kesim olanları çok güzel duruyor. Chanel’in o meşhur sırt çantasını saymazsak en favorilerin başında Mansur Gavriel’in o sade ve şık deri sırt çantaları gelir.

Siz zevkinize göre altın detaylı, zincir detaylı, kapitone ya da kumaş ve rengarenk bir model tercih ederek en sade kıyafetinizi bile renklendirebilirsiniz.

Sırt  çantaları ile özgürce dolaşırken hepimiz kendimizi okul yıllarında hissetmiyor muyuz? Henüz bir sırt çantası almadıysanız kendinize mutlaka bir tane edinin. Hem oldukça kullanışlı ve rahat hem de çok cool duruyorlar. Okula dönüş zamanı geldi!


Önceki ve Sonraki
Haberler