EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Püskül sevdası

Bu sezon püsküller dört bir yanımızı sardı, kolay kolay da bizleri bırakacakmış gibi görünmüyor.

Püskül sevdası
Püskül sevdası
Sezonun en sevdiğim trendlerinden biri: püsküller! Onlar her yanımızı sardı; çantalarda, ayakkabılarda, eteklerde, ceketlerde… Bir kadının giydiği kıyafetin içinde kendini özgür ve mutlu hissetmesine birebir sebep olabilecek parçalar işte bunlar. Hem ayrıca hepsini bir arada kullanma lüksümüz de var hiç merak etmeyin!

Özellikle püsküllü etekler oldukça favori gösteriliyor. Mini ya da midi boyda deri ya da güderi eteklerin uzun püskülleri arkanızda uçuşurken yüzünüzdeki gülümsemeye siz bile engel olamayacaksınız.

Deri parçalarda kendini çok gösteren bu trendin favori renkleri ise siyah, taba, krem, lacivert ve bordo tonları. Bu etekleri sade bir tişört ya da bir gömlekle kombinleyebilirsiniz.

Güderi ve deri ceketleri seviyoruz ancak bir de püsküllü oldular mı insan resmen onlara aşık oluyor! İster çok şık ister çok spor bir kombini böyle bir ceketle tamamlayarak daha tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca uzun güderi püsküllü hırkalar da markaların en rağbet gören parçalarından. Bir ipucu: Transparan bir parçayı püsküllü bir ceketle mutlaka deneyin!

Dediğim gibi püsküller her yerde. Bol miktarda püskül kullanılmış büyük el çantaları, sırt çantaları, omuz çantaları gününüzün kurtarıcısı olmaya aday. Oldukça sportif ya da sade bir kombini özellikle ilkbahar yaz aylarında hareketlendirmek için bu püsküllü çantalara şans verin derim.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler