EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Pastel bir kışa hazır mısınız?

Bu sezon bizi hafifletecek, sakinleştirecek ve her zamankinden daha genç ve zarif gösterecek bir rüyaya dalıyoruz! Sezonun favori ikilisi açık renk kot parçalar ile pastel renkte parçalar oluyor.

profil
BT Ekip
05.10.2016
Pastel bir kışa hazır mısınız?

Özellikle pudra pembesi renginin açık renk kotlarla uyumunu sevmeyeniniz var mı ki? Lise yıllarına bizi sürükleyen bu ikili şimdi modern zamanların şehirli kadın figürlerine bürünmeye hazır.

Sonbaharın sonlarında ve kış döneminde büyük beden örgü ya da yünlü pudra rengi kazaklarla birlikte çok daha trend bir görünüm kazanacak bu ikiliye bu sezon dolaplarınızda yer vermenin tam zamanı.

NASIL KOMBİNLERİM?

Bu ikiliyi siyah bir botla tamamlayarak zıt görünümün gücünden destek alabilirsiniz ve daha grunge ve asi bir hava yaratabilirsiniz.

Geçmişin ruhunu bir tık daha ileriye taşımak adına benzer tonlarda renkli çoraplar ve sneakerlar ile kullanabilirsiniz. Bot ya da düz taban ayakkabılar ile birlikte daha spor bir stil sergileyecek olan sezonun favori ikilisi renkli ve eğlenceli bir topuklu ile de sizi günün yıldızı yapabilir. Seçim size kalmış! 

Önceki ve Sonraki
Haberler