EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Pantolon-ceket takımlarınız hazır mı?

Klasik pantolon ceket takımları günlük stilinize uyarlayarak farklı bir hava yaratmanız için sizlere birkaç önerimiz var!

profil
BT Ekip
11.04.2018
Pantolon-ceket takımlarınız hazır mı?

Klasik pantolon ceket takımları iş kadınlarının gardıroplarındaki vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Giyildiğinde kişiye olgun ve asil bir hava katan bu klasik takımları artık sokak stillerinde de göreceğiz.

Bu stilde dikkat edilmesi gereken en önemli detay, takımın baştan aşağı aynı renk ve desende ilerlemesi. Bu takımlar bir bütünlükle devam ettiğinden boyunuzu ayrıca daha uzun gösterecektir. Bu noktada topuklu ayakkabılar ve kısa blazer ceketler oldukça etkili olabilir.

İki sıralı düğmeli blazer ceketler, uzun ve bol blazer ceketler her zaman daha maskülen ve ağır dururken, belden oturtmalı, volan detaylı veya düğmesiz ceketler daha kadınsı feminen bir ifade taşır. Bunların yanı sıra takım stilinize daha spor ve hareketli, daha sofistike veya daha zarif romantik bir hava katabilirsiniz.

Spor ve enerjik bir stil için, pantolon seçiminizi sigaret pantolonlardan yana kullanmalısınız. Sofistike modern bir stilde, farklı kesimler ve uzun bol paçalar tercih edebilirsiniz. Romantik ve zarif olmak istiyorsanız, fırfır detaylı, desenli ve dar kesimli parçalar kullanmanız yeterli olacaktır.

Önceki ve Sonraki
Haberler