EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Pandora ile 2016 Sonbahar trendleri

Yazı ufak ufak geride bırakırken yepyeni trendlere kucak açtığımız sonbaharı karşılıyoruz. Yeni sezonda yeni trendlere dolabınızda yer açmaya hazır olun. Sezon için alışveriş turuna başlamadan önce Pandora ile 2016 Sonbahar trendlerini inceleme altına aldık.

Pandora ile 2016 Sonbahar trendleri
Pandora ile 2016 Sonbahar trendleri
Puslu sonbahar günlerinde içinizi ısıtan pembe tonlarındaki parçalar, Victoria dönemini çağrıştıran zarif madalyonlar, metalik ayrıntılar ve her anınızı ölümsüzleştirecek parçalar Pandora 2016 Sonbahar koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Bohem romantikler

Salaş bluzlar, efil efil rahat tunik elbiseler püsküllü ceketler bu sezona 70’ler esintisini taşıyor. Bu çabasız şıklığa Pandora’nın pembe tonları buluşturan Pandora Rose koleksiyonu, klasikleşen tasarımları sıcak ve romantik pembe renklerle eşlik ediyor. Taşlı romantik fiyonklardan oluşan “Narin Duygular” koleksiyonu ile çok sevilen “Parıltılı Kuş Tüyü” serisinin yanı sıra ışıltılı taşlarla bezeli dairesel tasarımların yer aldığı markanın “İmza” serisi gibi klasikleşmiş Pandora kreasyonları, “Pandora Rose” için yeniden yorumlandı.

Vintage severlere asimetrik küpeler

Bu yılın trend deseni yıldız ve kışa en çok yakışan ve canlılık katan metalik renklere Pandora’nın Sonbahar/Kış koleksiyonunda sıkça rastlıyoruz. Sonbahar koleksiyonu,  çiy damlacıkları teması ile eşsiz sonbahar güneşi gibi parlıyor. Ayrıca, asimetrik kesim küpelerin işlemeleriyle özellikle vintage severlerin kalbini çalacağına eminiz.

Sonbahar anılarını biriktirmek isteyenlere

Bu sezonu romantizmin doruklarına çıkaracak parçalarda sıkça çiçek ve dantel detaylara rastlıyoruz. Her anını yanında taşımak isteyen uslanmaz romantiklere ise bu kombinlerinde Victoria dönemi mücevherlerinden ilhamla tasarlanan “Petite Memories” madalyonlar eşlik ediyor. Madalyonlar dayanıklı mineral veya safir cam dış yüzeyi ile saf gümüş bir halkanın içinde yüzen ışıltılı minik objelerden oluşuyor. Kişiye özel mücevher tutkunlarına anlamlı ve eşsiz hediye alternatifi olan “Petite Memories” serisindeki mini semboller ile benzersiz hatıraları sonsuza dek yanınızda taşıyabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler