EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Fırfırlı parçalar nasıl kombinlenir?

Bu sezonun trendi fırfırlı parçaları kombinleme ipuçları yazının devamında saklı...

Fırfırlı parçalar nasıl kombinlenir?
Fırfırlı parçalar nasıl kombinlenir?
Bu sezona damgasını vuran trendlerden biri de fırfır detaylar. Bluzlarda, elbiselerde, etek ve pantolonlarda hemen hemen her parçada kumaş oyunları ile siz de enerjinizi yükseltebilirsiniz!

Giambattista Valli gibi dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların defilelerinde sıkça karşımıza çıkan fırfır detaylar ulaşılabilir fiyatlı markaların da bu trendi uygulaması üzerine popüler bir hale geldi.

Özellikle hırka, kazak ve bluz gibi üst giyim parçalarında öne çıkan ve sevilen bu detaylar şimdilerde etek ve pantolonlarda da çok sık kullanılıyor. Hareketli oluşları ile sizin de bu bahar enerjinizi yükseltip sizi daha trend ve eğlenceli bir hale sokacaktır.

Bu tip parçaları daha sade ve düz parçalarla kombinleyerek ilgiyi bu parçaların üstüne çekerek daha doğru bir etki oluşturabilirsiniz. Özellikle daha renkli ve desenli modeller sizi daha canlı gösterebilir ancak aynı zamanda vücudunuzun daha kalın gözükmesine de sebep olabilir, o sebeple seçimlerde vücudunuza uygun olup olmadığına dikkat etmekte fayda var! 


Önceki ve Sonraki
Haberler