EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

Bir sonbahar klasiği: Loafer

Maskülen tarzın doğuşu ile birlikte popüler hale gelen ve her sezon tarzını yenileyen loaferlar sizce de sonbahar döneminin klasik ayakkabıları haline gelmedi mi?

Bir sonbahar klasiği: Loafer
Bir sonbahar klasiği: Loafer
Pek çok farklı stilde ve kombinde rahatlıkla kullanabildiğimiz loaferların bu kadar zirvede olmasının en önemli sebebi ise şüphesiz Gucci...

İkonik loafer modeli ve daha sonra da Alessandro Michele’in icadı arkası olmayan terlik şeklindeki modeli ile loaferlar moda dünyasında her kadının cool bir parça arayışındaki gizli silahı oldu.

Şimdilerde ise arkasına basarak da kullanabildiğimiz modeller oldukça revaçta. Bu modelde olanları isterseniz arkasını kaldırıp giyerek kullanıyorsunuz isterseniz arkasına basarak terlik şeklinde kullanıyorsunuz.

Fakat loafer modasının özüne dönecek olursak siz bu ayakkabıları maskülen bir kombinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz, çiçekli bir mini elbiseye farklılık katmak adına da tercih edebilirsiniz. Ya da yağmurlu bir sonbahar gününde kot pantolon-tişört-trençkot tercih ettiğinizde de rahatlıkla altına bu ayakkabıları giyerek sade ama cool bir görünüm elde edebilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler