MODA - TRENDLER

Bir aşk hikayesi

Son dönemlerin en büyük aşk hikayesini Saint Laurent yazıyor! Geçtiğimiz sezon, sonbahar/kış defilesinde ilk kez karşımıza çıkan dev kırmızı kalp şeklindeki kürk manto, son dönemde hem ünlülerin hem moda severlerin bir numaralı gözdesi oldu.

profil
BT Ekip
10.10.2016
Bir aşk hikayesi

80’ler disko konseptine sahip Saint Laurent defilesinde Hedi Slimane son parça olarak geçtiğimiz Nisan’da bizimle bu dev kalbi tanıştırdıktan sonra pek çok ünlü isim onu giymeye çoktan hazırdı bile.

Slimane, bu kalbin onun Paris aşkını yansıttığını söylemişti. Defilenin ardından Slimane’nin kalbini W Magazine’in Mayıs kapağında Cara Delevingne üzerinde gördük.

Daha sonra da sonbaharın gelişiyle birlikte kürk ilk kez Rihanna’nın sokak stilinde karşımıza çıktı. Mini şortu, bağcıklı açık siyah ayakkabıları ve cap şapkası ile Rihanna bu kürk mantoyu tam da kendi tarzına göre yorumlamıştı.

Milano’da ve Paris’te özellikle moda haftaları süresince blogger’ların ve Anna Dello Russo gibi modanın önde gelen isimlerinin üzerinde görmeye başladık. Geçtiğimiz hafta son dönemin en popüler isimlerinden Kendall Jenner da Saint Laurent’nin dev kalbini kot pantolonu ve numaralı gözlükleri ile tamamlayarak Instagram’da paylaştığı fotoğraf karesi ile bu aşk hikayesinin yayılmasına öncülük eden isimler arasına girdi.

Saint Laurent ile yollarını ayıran Slimane, bu dev kalbi moda evine bir veda olarak bıraktı. Kürkün fiyatı ise 15 bin dolar!

Önceki ve Sonraki
Haberler