EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TRENDLER

5 ünlü isimden 5 trend

2017 yazına damgasını vuran trendleri en iyi uygulayan ünlüleri ve stillerini sizler için derledik.

profil
BT Ekip
30.06.2017
5 ünlü isimden 5 trend

Hasır çantalar sokak stilini ele geçirdi. Kirsten Dunst sarı elbisesine uyumlu hasır çantası ile romantik ve feminen bir stil oluşturmuş. Oldukça canlı bir görünüme sahip bu kombinden siz de ilham alarak istediğiniz her yere giyebilirsiniz. 

5 ünlü isimden 5 trend

Gingham dediğimiz siyah beyaz pötikareli parçalar bu sezon tekrar aramızda! Sienna Miller klasik ve asil tarzını midi boy eteğiyle çok iyi tamamlamış. 

5 ünlü isimden 5 trend

Son dönemin en popüler isimlerinden olan Gigi Hadid haftaya pembe takımı ile damga vuruyor. Sezonun renk trendlerinden olan pembe monokrom stil Hadid'e çok yakışmış.

5 ünlü isimden 5 trend

Terlik trendi hem rahatlığı hem de cool tavrı ile tüm kadınların vazgeçilmezlerinden. Ayrıca bel çantaları da yine etkisini sürdüren trendlerden... Kendall Jenner'ın spor ve sıra dışı tarzı bu trendlerle çok iyi örtüşmüş.

5 ünlü isimden 5 trend

İddialı isimlerden biri olan Hailey Baldwin sezonun en favori rengi olan sarıyı en iyi uygulayan isimlerim başında geliyor. Özellikle saten kumaş olması ve bomber ceketle tamamlanması rengi çok daha çarpıcı bir şekilde öne çıkarmış

5 ünlü isimden 5 trend
Önceki ve Sonraki
Haberler