EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Yeni sezon trendleri hangi masalları anlatıyor?

Modanın masal dünyasına girmeye ve orada kaybolmaya hazırsanız bu sezonun trendleri tam size göre!

Yeni sezon trendleri hangi masalları anlatıyor?
Yeni sezon trendleri hangi masalları anlatıyor?
Moda yalnızca güzel kıyafetler giymek ve bir stil sahibi olmanın ötesinde bu sefer de pek çok marka ve tasarımcı aracılığıyla bizi günlük koşuşturmamızdan ve yaşadığımız sıkıntılardan kurtarmak adına kendini var ediyor.

Giydiğimiz kıyafetler ile bu dünyadan uzaklaşıp kendimizi çok daha mutlu hissedebileceğimiz başka bir diyarın kapılarını aralıyoruz.

Gucci, Valentino, Dolce&Gabbana gibi dünyaca ünlü isimler birbirinden farklı masal diyarlarını sonbahar/kış sezonu koleksiyonlarında bizlerle buluşturdular. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalındaki aynayı Dolce&Gabbana’da bir üst giyim parçasında karşımıza çıkıyor, Denizkızı’nın saç aksesuarları Alexander McQueen’in defilesine konuk oluyor. Yine Dolce&Gabbana defilesinde gördüğümüz bir çanta bizlere Alice Harikalar Diyarında'yı anımsatıyor.

Elbiseler uçuş uçuş tül kumaşlardan, bazen sade ve açık renklerde bazen de rengarenk tüy detaylarıyla hareketlenmiş şekilde. Dünyaca ünlü lüks markaların ardından ulaşılabilir markalar da koleksiyonlarında bu kumaş ve renklerden parçalara ve aksesuarlara yer vermeye başladı. Ve bu trend birkaç sezon daha sürecek gibi…

Malum bu aralar masallara her zamankinden çok ihtiyacımız var! 


Önceki ve Sonraki
Haberler