MODA - TASARIMCILAR

Victoria’s Secret, yeni fashion show’u ile tarihi yeniden yazıyor

Victoria's Secret, ikonik Fashion Show'unu dünya çapında yeni nesil kadınlarla yeniden tasarlıyor. Uzun metrajlı bir film olarak izleyici karşısına çıkacak Victoria’s Secret World Tour; moda, film, sanat ve kültürü bir araya getirirken dinamik küresel tasarımları, süper modelleri, müzikal yetenekleri ve daha fazlasını içerecek

Victoria’s Secret, yeni fashion show’u ile tarihi yeniden yazıyor

Victoria's Secret, markanın kadınların seslerini, bakış açılarını ve deneyimlerini destekleme konusundaki sözünü bir kez daha pekiştiren The Victoria's Secret World Tour’u duyurdu. Yeniden tasarlanan gösteri, çeşitli sanatsal disiplinlerden gelen ve kendi şartlarına göre yaratan global öncülere odaklanacak.

Film, izleyicileri VS20 olarak adlandırılan Bogota, Lagos, Londra ve Tokyo'nun canlı şehirlerinden dört moda kürasyonu yaratacak olan 20 yenilikçi global yaratıcının sahne arkası zanaatına ve samimi hikayelerine doğru bir yolculuğa çıkaracak. Moda, film, tasarım, müzik ve görsel alanlardan sanatsal isimler; kendi tarzlarında kavramsal tasarım, üretim ve sunum özgürlüğüne sahip olarak, ikonik özel Victoria's Secret tasarımlarıyla birlikte çalışmalarını sergilemek için bir araya gelecek.

Victoria's Secret EVP ve Baş Kreatif  Direktörü Raúl Martinez, projeyle ilgili şöyle konuştu: “Bu film, Victoria's Secret’ın marka dönüşümünün en nihai ifadesidir. Moda, ihtişam ve eğlenceye dayalı olarak, geçmişte sevilen ikonografiden esinlenerek cesur ve yeniden tanımlanmış bir şekilde sunulacak. Platformumuzu kadın hikayelerinin ve bakış açılarının bireyselliğini kutlayan global yaratıcıların objektifine ve sanatına sunmaktan onur duyuyoruz."

Victoria's Secret & Co. Baş Müşteri Sorumlusu Chris Rupp ise “Moda şovunu tamamen yeniden hayal edilmiş bir versiyonunu sunmaktan heyecan duyuyor ve müşterilerimizin talep ettiği en iyi eğlence ve moda unsurlarını geri getiriyoruz. Markanın ikonik mirasını yeni nesil sanatçılar aracılığıyla kutluyor ve onların vizyonunu dünya çapındaki platformumuza taşımak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Yeniden tasarlanan gösteri, uluslararası olarak yayınlanacak ve sonbaharda canlı bir moda etkinliği ile sona erecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler