EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Victoria Beckham’dan vücut şekillendirici kıyafetler

Ünlü modacı Victoria Beckham, vücut şekillendirici parçalardan oluşan bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyonda bir midi etek, bir elbise, bir bralet ve tayt da dahil olmak üzere, vücuda oturan yedi parça bulunuyor

Victoria Beckham’dan vücut şekillendirici kıyafetler

Moda dünyasındaki başarısını herkese kanıtlayan Victoria Beckham, son olarak da VB Body adını verdiği şekillendirici kıyafetleri piyasaya sürdü. Beckham; vücudu düzgün göstermek için kıyafetlerin altına veya tek başına giyilmek üzere oluşturulan kalıcı bir kapsül koleksiyon olarak tanımlanan VB Body'nin piyasaya sürülmesiyle şekillendirici giyim pazarına girmiş oldu. Koleksiyonda bir midi etek, bir elbise, bir bralet ve tayt da dahil olmak üzere, vücuda oturan yedi siluet bulunuyor.

Victoria Beckham, koleksiyonda yer alan parçalar için ‘sadeliğin bir kutlaması’ diyor ve ekliyor: “Koleksiyondaki parçalar; asimetrik yakalara ve siluetleri şekillendirici giyimin çok ötesine taşımak için korse tarzı detaylara sahip.”

Kapsül koleksiyon, şimdilik siyah, beyaz ve çikolata kahvesinden oluşan nötr bir renk paletinde sunuluyor. Yakında koleksiyonu tamamlamak için canlı kırmızı gibi mevsimsel cesur parlak tonlara da yer verilecek.

VB Body, Victoria Beckham'ın web sitesinde geniş bir beden aralığında ve 113 dolardan başlayıp 617 dolara kadar çıkan etiketlerle satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler