EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Vans ve Crayola, yaratıcılığı eğlenceli bir koleksiyonla kutluyor

Vans ile Crayola’nın birlikte hazırladığı ve sneakerlar, giyim ve aksesuar parçalarından oluşan koleksiyon; hayal gücünden, renkten ve kendini ifade etmekten ilham alıyor

Vans ve Crayola, yaratıcılığı eğlenceli bir koleksiyonla kutluyor

Aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin destekçisi olan Vans; Vans x Crayola’nın 2010’daki ilk iş birliğinden 12 yıl sonra Crayola ile bir kez daha bir araya geldi. Vans ve Crayola bu kez birlikte, herkesin kendi için bir şeyler bulabileceği parçalara sahip renkli bir ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonu yaratıyor. İkonik Vans stillerinin üzerinde Crayola sanat araçlarının klasik görünümünden ilham alan tasarımlara sahip koleksiyon; yaratıcılığı ve kendini ifade etme yollarını kutluyor.

Crayola İş Geliştirme ve Küresel Lisanslama Başkan Yardımcısı Warren Schorr, “Crayola herkesi ‘cesur olmaya’ ve çizgilerin dışına çıkmaya teşvik ediyor. Yaratıcılığa yeni bir soluk getiren bir koleksiyon için Vans ile yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz” diyor.

Koleksiyon, her adımda macerayı hatırlatan eğlenceli boyama kitabı tarzındaki tekrar eden baskılarla güncellenen Authentic Van Doren Inspired ve Authentic DIY/Sketch Your Way stillerini içeriyor. ComfyCush SK8-Hi’nin beyaz üst kısmı ise kişiselleştirilmeye hazır boş bir tuval olarak sizi bekliyor.

Vans Classic Slip-On ve SK8-Hi dokulu kauçuk tabanlara, pamuklu kanvas kumaştan tasarlanan Vans x Crayola mini sırt çantası ise üst kısımda tutma saplarına, fermuarlı ön ceplere ve hareket halindeyken yaratıcı anlarınızda kolay ulaşabilmeniz için pastel boya cebine sahip. Vans x Crayola koleksiyonundaki sneakerlar, giyim ve aksesuar modelleri ile bu ilgi çekici ve eğlenceli koleksiyonu tamamlıyor.

Vans x Crayola Koleksiyonu, Vans perakende satış noktalarında ve Vans.com.tr’de satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler