EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Sırada Fendi X Marc Jocobs iş birliği mi var?

Moda dünyasında ünlü tasarımcıların ve markaların iş birlikleri hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Fendi’nin başındaki Kim Jones ile ünlü modacı Marc Jacobs’ın ortak bir koleksiyon hazırlamak için çalıştığı ve koleksiyonun Eylül ayında New York Moda Haftası'nda tanıtılacağı iddia edildi

Sırada Fendi X Marc Jocobs iş birliği mi var?

Moda sektörü geçtiğimiz günlerde sürpriz bir iş birliği iddiasıyla çalkalandı. Fendi’nin başındaki isim olan Kmi Jones ile ünlü modacı Marc Jacobs’un ortak bir koleksiyon hazırlamak için anlaşmaya vardığı iddia ediliyor. Hatta henüz kesinleşmiş bir şey olmasa da koleksiyonun önümüzdeki Eylül ayında New York Moda Haftası'nda İlkbahar/Yaz 2023 sezonu için tanıtılmasının beklendiği söyleniyor.

Son adidas x Gucci lansmanından Fendi ile Versace’nin birlikte hazırladığı Fendace koleksiyonunda olduğu gibi; ünlü markalar ve tasarımcılar, iş birliği yapmaya devam ediyor. Kim Jones'un bir kez daha bir iş birliği üzerinde çalıştığı ve Fendi x Marc Jacobs koleksiyonunun çevrimiçi olarak çoktan ortaya çıktığı iddia ediliyor.

Beka Gvishiani tarafından yönetilen Instagram hesabı @stylenotcom, haberi ilk duyuran oldu ve şunları yazdı: " Kim Jones ile Marc Jacobs'ın Fendi'de bir işbirliği üzerinde çalıştıklarını söyleniyor.”

Potansiyel iş birliği, Jones'un Fendi'de geçirdiği süre boyunca birçok ortaklığından sadece biri olacak. Jones, daha önce Donatella Versace ile ortak markalı bir koleksiyon ve Kim Kardashian'ın SKIMS'i ile lüks giyim üzerine bir koleksiyon hazırladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler