EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Raisa&Vanessa'dan kelebeklere dair

Raisa&Vanessa, “Butterfly Effect” adını verdikleri 2019 İlkbahar- Yaz koleksiyonunu sundu. Bu kez koleksiyonda, mor, sarı ve pembe renkleri ağırlıklı olarak kullanılmış.

profil
BT Ekip
28.09.2018
Raisa&Vanessa'dan kelebeklere dair

Alışkın olduğumuz Raisa &Vanessa kadınını ilk kez romantik renklerle, kadın vücuduyla birlikte haraket ettiğinde süzülerek adeta kanat çırpma etkisi yaratan narin, ve hafif kumaşlarla bir arada görüyoruz. Bu etki koleksiyonun adından tasarımlarına yansımış.

Degrade tekniğinin marka tarafından ilk kez kullanıldığını görüyoruz. Koleksiyonda; mavi, sarı ve pembe tonları öne çıkıyor. Hafif ve hareketli kumaşlara hayat veren bu renkler kendi doğasında cesaretle yürüyen güçlü Raisa&Vanessa kadınının özgürlük mesajını güçlendiriyor. Mevsimsizleşen kadifeler gece açan çiçeklerle birleştiriliyor. Kadife üzerine uygulanan çiçek baskıları, renkli taşlarla mesajını güçlendirmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. Koyu parçalarda bile çiçek desenlerinin yakaladığı feminen enerji, özgür ve güçlü kelebeklerin yaşam alanına dönüşüyor.

Ayrıca Raisa &Vanessa’nın özelleştirdiği Nike Air Force 1 ilk defa defilede sunuldu. Limitli sayıda üretilen özel tasarım Nike Air Force One Sage Low modeli kadınların içinde durmadan yanan, güzel ve kuvvetli ateşi temsil ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler