EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Prada ve sanatçı Cass’dan farklı bir ayakkabı koleksiyonu

Prada, Cass olarak bilinen sanatçı Cassius Hirst ile bir spor ayakkabı koleksiyonu çıkarttı. Toplamda 22 renkte çalışılan dört modelden oluşan koleksiyondaki her bir ayakkabı 1.400 pounda satılıyor

Prada ve sanatçı Cass’dan farklı bir ayakkabı koleksiyonu

Prada, ikonik Prada America's Cup spor ayakkabılarını yeniden yorumlamak için, Cass olarak bilinen sanatçı Cassius Hirst ile iş birliği yaptı. İş birliği sonucunda doğan koleksiyonda; ‘Att4ck’, ‘D3cay’, ‘Sust4in’ ve ‘Rel3ase’ adlı dört model bulunuyor. Toplamda 22 rengin bulunduğu koleksiyondaki her bir ayakkabı 1.400 pounda satılıyor.

‘Att4ck’ model ayakkabıda, çatlamış bir görünüm elde etmek için reçine ve 3D efektli sprey boya ile çalışılmış. Ayakkabının ambalajı; sanatçının logosunun yanı sıra umut, bilgi ve yaratıcılığı temsil eden kendi beyin tarama görüntüsüyle süslenmiş. Farklı renk tonlarında çalışılan ‘D3cay’ model, şeffaf bir kaplama ile giydirilmiş. Ambalajı ise sanatçının umut, bilgi ve yaratıcılığı temsil eden beyin taramasının görüntüsünü içeriyor. Her bir ayakkası kutusu sanatçının eseriyle dekore edilmiş ve elle imzalanmış bir orijinallik kartı içeriyor. Paketin içindeki ambalaj kağıdı da poster görevi görüyor.

Prada, bu iş birliğinden yola çıkarak yeni ufukları yansıtan ve farklı bakış açıları sergileyen yeni yeteneklerle çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler