MODA - TASARIMCILAR

Prada Sonbahar/Kış 2023 kampanyasında ünlüler çiçeklerle söyleşide

Prada’nın Sonbahar/Kış 2023 kampanyasında; ünlü oyuncular Benedict Cumberbatch, Hunter Schafer, Kodi Smit-McPhee, Letitia Wright ve Li Xian, insan boyutundaki dev çiçeklerle görsel bir diyaloğa giriyor

Prada Sonbahar/Kış 2023 kampanyasında ünlüler çiçeklerle söyleşide

Güzellik, bakım, aşk… Prada'nın insanlığın bu ebedi, zamansız değerleri ve evrensel duyguları keşfetmesi; hem Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonlarına, hem de kampanyalarına ilham veriyor. Bu değerler ve duygular; moda evinin Sonbahar/Kış 2023 kampanyasında çiçek metaforuyla hayata geçirildi. Çiçekler, bu kampanya için insan boyutuna göre yeniden tasarlandı. Kampanyada kullanılan çiçekler; Prada'nın kültürel fikirlerin ve ideallerin bir ifadesi olarak sinemayla uzun süredir devam eden ilişkisini yansıtan ve tümü küresel yıldızlardan oluşan beş oyuncuyla etkileşime giriyor: Benedict Cumberbatch, Hunter Schafer, Kodi Smit-McPhee, Letitia Wright ve Li Xian.

Bu oyuncuların zanaatlarındaki ustalıkları; bu duyguları kelimeler, hareketler ve hatta bir bakışla uyandırmalarını sağlıyor. Oyuncular ve çiçekler arasında gerçeküstü konuşmalar, görsel bir diyalog ortaya çıkarıyor. Çiçeklerin kendileri, gündelik ile olağanüstü arasındaki bir güzelliğin eskimeyen sembolleri olarak karşımıza çıkıyor.

Willy Vanderperre tarafından çekilen görüntülerde, gerçek boyutunun ötesinde şişirilmiş her çiçek, farklı bir oyuncuyla karşı karşıya geliyor ve ortaya görsel bir şölen çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi