MODA - TASARIMCILAR

Pharrell Williams, Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonuyla Louis Vuitton’un yönünü Amerika’nın batısına çevirdi

Louis Vuitton Erkek Giyim Kretaif Direktörü Pharrell Williams’ın hazırladığı Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonu, önceki gün Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen defileyle görücüye çıktı. Timberland iş birliğinin ilk kez sahneye çıktığı defilede tanıtılan koleksiyonda, Amerikan country gardırobuna göndermeler yapılıyor ve bu tarza ait detaylar klasik iş kıyafetleriyle birleştiriliyor

Pharrell Williams, Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonuyla Louis Vuitton’un yönünü Amerika’nın batısına çevirdi

Hong Kong'daki etkileyici Sonbahar Öncesi 2024 defilesinin ardından Pharrell Williams, Louis Vuitton için üçüncü defilesini Paris Moda Haftası'nda sundu. Bu sezonun gösterilerine Paris'te başlayan Williams’ın Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonu, Virgina ve Paris arasında bir köprü olan LVERs temasının Batı dokunuşuyla geliştirilmiş bir versiyonu gibi...

Amerikan hip hop tarzını lüksle birleştirmeyi amaçlayan Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonu, Louis Vuitton imzasının hip hop köklerine dayanan country dokunuşlarıyla yeniden işlendiğini gösteriyor. Daha önce tanıtılan Timberland iş birliğinin ilk kez sahneye çıktığı koleksiyonda, Batı gardırobuna göndermeler yapılıyor ve bu tür detaylar klasik iş kıyafeti tarzlarıyla birleştiriliyor.

İşlemeli deri takımlar, saçaklı denim  parçalar, Buffalo Check ve pantolonlardan oluşan koleksiyona; kovboy gömlekleri, ayrıntılı boncuklar ile kürk mantolar ve ceketler de serpiştirilmiş ve koleksiyon Speedy Bag, Travel Toe gibi aksesuarların yeni çeşitleriyle noktalanmış.

Son olarak, defile için inanılmaz derecede özenle seçilmiş müzikleri de Pharrell Williams imzasını pekiştiriyordu. Defilede podyumdaki modellere; Mumford & Sons ve Miley Cyrus ile yapılan iş birlikleri de dahil olmak üzere benzersiz bir orijinal parça seçkisi eşlik etti. Pharrell Williams ve Miley Cyrus tarafından yazılan ‘Doctor’ şarkısı da ilk kez bu defilede tanıtıldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog