EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Özgür Masur'dan İpekyol'a koleksiyon

Her sezon tasarımları ile modaseverlerin gözdesi olan ünlü moda tasarımcısı Özgür Masur, İpekyol ile çok özel bir gece koleksiyonu hazırladı.

Özgür Masur'dan İpekyol'a koleksiyon
Özgür Masur'dan İpekyol'a koleksiyon
Feminen dokunuşu ince işçiliğiyle buluşturan romantik tasarımlar Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu’nda görkemli bir seçki sunuyor. Yeşil, pembe ve mavinin yumuşak tonları ünlü moda tasarımcısının gözde renkleri ekru ve siyah ile iç içe geçiyor.

Özgür Masur for Ipekyol koleksiyonu, iki parçalı kombinlerden tekil parçalara 30 zamansız parçadan oluşuyor. Lüks görünümü modern silüetler, feminen tasarımlar ve farklı stil birliktelikleriyle destekleyen koleksiyon, incelikli dikiş  ve işleme teknikleri ile göz kamaştırıyor. Krep kumaşların yanı sıra koleksiyona özel olarak üretilen çiçek baskılı organze ve dökümlü şifonların ağırlıkta olduğu görülüyor.

Özgür Masur kadınının imzası haline gelen göz alıcı çiçek işlemeleri, fiyonklar ve beklenmedik detaylar ile zenginleşen koleksiyon, mezuniyetten düğünlere tüm özel davetler için zarif ve iddialı seçenekler sunuyor.

Koleksiyon, 11 Nisan itibariyle tüm Ipekyol mağazalarında ve www.ipekyol.com.tr’de satışa sunulacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler