EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Omega, Constellation kampanyasını Kaia Gerber ile sundu

70 yıldır aralarında ödüllü aktrisler ve ünlü modeller de bulunan, dünyanın en etkili kadınlarının tercihi olmayı sürdüren ikonik saat, 1982 yılında tanıtılan beşinci nesil modelinin en yeni versiyonları ile yeni neslin parlayan yıldızı Kaia Gerber üzerinde ışıldıyor.

profil
BT Ekip
05.11.2021
Omega, Constellation kampanyasını Kaia Gerber ile sundu

Omega Constellation, 1950'lerin başından itibaren saat üreticiliğinde hassasiyetin ve güzelliğin sembolü oldu. 70 yıl sonra günümüze geldiğimizde, bu ikonik saat halen aralarında ödüllü aktrisler ve popüler modeller de bulunan, dünyanın en etkili kadınlarının tercihi olmayı sürdürüyor. En yeni Constellation kampanyasında ise, yeni neslin parlayan yıldızı Kaia Gerber yer alıyor.

Siyah beyaz olarak çekilen, çarpıcı karelerin yer aldığı yeni kampanyada; çalışkan model ve Omega dostu Kaia Gerber kişisel stilini yansıtıyor ve Omega'nın ilk kez 1982 yılında tanıtılan beşinci nesil modelinin en yeni versiyonlarını takıyor.

Yeni Constellation kampanyası, Kaia'nın çabasız stil anlayışı, eşsiz yeteneği ve mütevazı kişiliği sayesinde dünyanın en tanıdık saatini heyecan verici yeni ufuklara doğru yola çıkarıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler