EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

New York Moda Haftası’ndan 4 defile

8-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenen New York Moda Haftası iddialı tasarımlara ev sahipliği yaptı. 2019-2020 Sonbahar-Kış trendlerinin moda dünyasına sunulduğu haftadan 4 vurucu defileyi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
18.02.2019
New York Moda Haftası’ndan 4 defile

Fotoğraflar: Getty Images

Marc Jacobs 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu modaseverleri adeta bir masala davet ediyor. Pelerinler, Alis Harikalar Diyarı’ndan tanıdığımız kısa, kabarık elbiseler ve tavuskuşunu andıran elbiseler hayranlık uyandırırken oversize dış giyim ve iddialı kürkler önümüzdeki sezonun trend alarmı oluyor.


Michael Kors 2019-2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunda 70’li yılların New York sokak modasına referans veriyor. Koleksiyonda maskülen kesimler, kürk detaylar, şapkalar ve dönemin dans elbiselerini andıran parçalar dikkat çekiyor. Gri ve kahve tonları ön planda.


Oscar de la Renta 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda Akdeniz ülkelerinin geleneksel desenlerini ön plana çıkarıyor. Tafta parçaların, kadifenin ve tüllerin göze çarptığı koleksiyonun sürprizi ise ‘devekuşu’ndan ilham alan elbiseler…


Anna Sui 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile önümüzdeki sezonun renk trendlerine imza atan markalardan oldu. Vintage kesimlerin modernize edildiği koleksiyonda mor, lacivert, pembe ve turuncu ön plana çıkıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler