EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Mulberry’den yastık gibi yumuşacık çanta: Softie

Lüks moda markası Mulberry’nin tanıtımını yaptığı Mulberry Softie koleksiyonu, markanın bugüne kadarki en yumuşak çantalarından oluşuyor. Yastık gibi yumuşacık olarak tanıtılan farklı modellerdeki kapitone çantalar, birbirinden iddialı renkleriyle de dikkat çekiyor

Mulberry’den yastık gibi yumuşacık çanta: Softie

Mulberry, markanın bugüne kadarki en yumuşak çantası olarak tanımlanan yeni bir kapitone çanta koleksiyonunu piyasaya sürdü. Mulberry Softie adındaki koleksiyon, yumuşacık yastığı anımsatan ve renkleriyle dikkat çeken çantalardan oluşuyor ve markanın imza tasarım kodlarına taze ve modern bir yorum getiriyor.

Koleksiyondaki kapitone stil, Mulberry’nin ‘Made to Last’ sürdürülebilir değerlerine sadık kalıyor. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan koleksiyondaki çantalar; geri dönüştürülmüş naylon astar, kuş tüyü ve nappa deriden oluşuyor. Bazı modellerindeki ataş şeklindeki zincir omuz askısı ile de dikkat çeken çantalar, günlük temel ihtiyaçlara uyacak şekilde tasarlanmış. Koleksiyondaki Little Softie modeli, ikiye katlanıp omuz çantası olarak kullanılabilecek uzun bir zincir kayışa sahipken, Big Softie ise her şeyi taşıyabilecek kapasiteye sahip.

Mulberry Softie koleksiyonu; klasik siyah ve tütün kahvesine ek olarak canlı mercan portakalı, peygamber çiçeği mavisi ve yabani çuha çiçeği de dahil olmak üzere pek çok farklı ve dikkat çekecek renkteki çantalardan oluşuyor.

Softie, dünya çapında Mulberry mağazalarında ve markanın internet sitesinde 1.250 pounddan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler