EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Moschino ve H&M'den etkileyici defile

Merakla beklenen Moschino ve H&M iş birliğini defilesi ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleşti.

Moschino ve H&M'den etkileyici defile
Moschino ve H&M'den etkileyici defile
Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott, ünlüler, basın ve ilham yaratıcılarını New York’taki Times Square'de olduğu gibi aydınlık reklam panolarıyla dolu bir podyuma davet etti.

Hadid kardeşler MOSCHINO [tv] H&M iş birliğinden giydikleri parçalarla podyumda görüntülendi, efsanevi model Naomi Campell ise gösterinin kapanışını yaptı. Modeller podyuma eski New York müzikallerindeki sokak sahnelerini anımsatan bir merdiven eşliğinde geldiler.

İş birliği sokağın enerjisini, pop kültürü, ışıltı, eğlence ve mizahla bir arada sunan bir koleksiyon. Moschino’nun kreatif direktörü Jeremy Scott kadınlar ve erkeklere özel bir koleksiyonun yanı sıra, köpekler için de aksesuarlar ve bazı özel parçalar tasarladı.

Jeremy, defilenin sonunda izleyenleri selamladığında podyumu çevreleyen reklam panoları yükseldi ve partiyi başlatmaya hazır olan Grammy ödüllü yapımcı ve sanatçı Diplo, DJ setinin başında belirdi. Özel bir MOSCHINO [tv] H&M geçici mağazası da ortaya çıktı ve böylece konuklar koleksiyondaki parçalara ilk kez sahip olma fırsatını yakaladı.


Önceki ve Sonraki
Haberler