EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Miu Miu On the Cost koleksiyonuna yakından bakıyoruz

İlhamını Côte D’Azur’daki yaşamın ve gardıropların kaygısızlığından, naifliğinden ve romantik nostaljisinden alan Miu Miu On The Coast koleksiyonuna yakından bakıyoruz.

profil
BT Ekip
01.07.2020
Miu Miu On the Cost koleksiyonuna yakından bakıyoruz

İlhamını Côte D’Azur’daki yaşamın ve gardıropların kaygısızlığından, naifliğinden ve romantik nostaljisinden alan Miu Miu On The Coast koleksiyonu gençlik, iyimserlik ve cilveli bir cazibe hislerini uyandırıyor. 


Hazır giyim, çanta ve ayakkabı koleksiyonlarını içinde bulunduran ürün yelpazesinde parlak, uçuşan fırfırlı etekler, Vichy baskılı gömlek ve elbiseler, denizden esinlenmiş çizgiler ve güneşte ağartılmış denim'ler, gökkuşağı renkli kaşmir kazaklar ve klasik Fransız tayyörler bulunuyor.


Feminenliğin eğlenceli ve özgür ruhunu yansıtan koleksiyon aksesuarları arasında yüksek platformlu, papatya desenli sandaletler, üstü tığ ile örülmüş terlik ve babetler, deniz esintileri ile nakış espadriller; rafya palmiyesi kullanarak yapılıp püsküller veya deri ile süslenmiş, el yapımı, zarif ve göz alıcı sepet çantalar ve büyük, cesur, fazlasıyla retro esintileri olan güneş gözlükleri bulunuyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler