EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Miu Miu Nuit gecenin ışıltısını yansıtıyor

Miuccia Prada’nın gece kıyafetlerinin ruhundan ilham aldığı koleksiyonu ‘Miu Miu Nuit’, karanlık bir gecede fotoğraflanmış. Fotoğraflar, hem Ever Anderson, Ciara Bravo ve KiKi Layne gibi bireyselliği kucaklayan kadınların portrelerini hem de kolektif Miu Miu dünyasının izlerinin yansıtıyor.

profil
BT Ekip
10.11.2021
Miu Miu Nuit gecenin ışıltısını yansıtıyor

Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından fotoğraflanan kampanyada terk edilmiş bir bar, kumaşlarla kaplanmış bir giriş odası, üyelere özel bir kulübün ışıklı girişi bizi karşılıyor. Resimler, yeni biten kutlamaların hatıralarıyla ya da başlamak üzere olanların vaatleriyle dolu görünüyor: Kıyafetlerin kendisi de partileri hatırlatıyor, işlemeli ve süslenmiş, sevinçli ve iyimser.

Yeni nesil kadın yetenekler ışıl ışıl parlıyor ve hayatı, dönüştürme yetenekleri için kutlanıyor.

Ever Anderson, Marvel'ın ‘Kara Dul’ filminde genç Natasha Romanov rolüyle eleştirmenlerden beğeni topladı; son olarak ise Disney'in ‘Peter Pan ve Wendy’ filminin başrolünü üstlendi. Ciara Bravo; TV ekranında çıkış yaptı ancak hızlı bir şekilde sinemaya geçti: Russo Brothers’ın ‘Cherry’ filminde yeteneğini ortaya koyan bir performans sergiledi ve 'Small Engine Repair' filmindeki rolüyle alkış topladı. KiKi Layne; Barry Jenkin'in 2018 Altın Küre adayı filmi 'Beale Sokağı Konuşabilseydi’deki kadın başrol olarak ilk çıkışından bu yana çok övüldü. Layne, aynı zamanda 2019'da HBO'nun 'Yerli Oğul' dizisinde de rol aldı. En son olarak, Netflix için Charlize Theron'la karşılıklı 'Yaşlı Koruma'da rol aldılar ve Eddie Murphy ile birlikte 'Amerika’ya Gelmek 2' kadrosunun bir parçası oldu.

Burada, bu kadınlar hem başka personaları benimsiyorlar hem de paradoksal olarak kendilerini kişileştiriyorlar - zarif giyiniyor, kısa süren anlara kapılıyorlar. Bizi inandırmak için gerçekler arasında geçiş yaparak, karakterlerini somutlaştırıyorlar.


Önceki ve Sonraki
Haberler