EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Miranda Kerr'in muhteşem dönüşü

Moschino Resort 2017 defilesi Los Angeles’ta gerçekleşti. Dünyaca ünlü mankenlerin bir araya geldiği defilenin açılışını uzun süredir podyumlara çıkmayan Miranda Kerr yaptı.

Miranda Kerr'in muhteşem dönüşü
Miranda Kerr'in muhteşem dönüşü
Moschino’nun kreatif direktörü Jeremy Scott 90’lardan esinlenmiş koleksiyonunun açılışı için Miranda Kerr’i tercih etti. Kerr dışında, Hailey Baldwin, Alessandra Ambrosio ve Anna Cleveland gibi birçok manken de defilede yer aldı.

Ünlü manken Miranda Kerr, yarım büzgülü bir ceket ve desenlerle çevrelenmiş mini elbiseyle podyuma çıktı. Kırmızı desenli çanta ve birçok rengin hâkim olduğu ayakkabıyla görünümü tamamlanmış. Tecrübeli mankenin podyumlarda ne kadar özlendiği bir kez daha anlaşıldı.

Genellikle göbek bölgesini açıkta bırakan tasarımlarla göze çarpan defile, tam bir renk cümbüşü. Pantolonlarda popülaritesini kaybetmeyen çiçek ve çizgi desenleri çeşit çeşit canlı renklerle tasarlanmış.

Scott, aksesuar ve şapka tasarımlarında yine renklerden kaçmamış, 90’lar modasını günümüzle harmanlayıp mükemmel bir koleksiyon yaratmış. Büyük, neon renklerdeki şapkalar veya mantar şeklinde yana takılan şapkalar ve rengârenk çoklu takılan kalın bileklikler defilenin gözde aksesuarlarından.


Önceki ve Sonraki
Haberler