EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Milano Moda Haftası'ndan 4 defile

23 Eylül'e dek sürecek olan Milano Moda Haftası görkemli defilelere sahne oluyor. İlkbahar-Yaz 2020 sezonundan öne çıkan dört defileyi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
20.09.2019
Milano Moda Haftası'ndan 4 defile

Fotoğraflar: Getty Images Turkey

FENDI İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda pastel tonlara ve toprak renklerine ağırlık veriyor. Floral dokuların kamuflaja göz kırptığı tasarımlar dikkat çekerken toz pembe gibi renkler iddiadan uzak sofistike bir duruş vaad ediyor.


Moschino İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonu yüksek modanın yüksek sanata saygı duruşu niteliğinde... Sürrealizmden ilham alan koleksiyon büyüleyici bir etki bırakıyor.


HOGAN, İlkbahar – Yaz 2020 koleksiyonunda dış mekan unsurlarını kentli siluetlerde lüks dokunuşlar olarak kullanıyor. İş kıyafetlerinden ilham alan ceketler ve naylon pantolonlar, estetik bir şekilde işlenen sneaker ve sandaletlerle kombine edilerek stil ve işlevi buluşturan şık ve giyilebilir görünümler yaratılıyor. Üstün kaliteli malzemeler ve dış hatlar, detaylar ve eğlenceli bağcıklarla canlanıyor. Sade tasarımlı maksi çantalarda ve lüks spor ayakkabılarda transparan unsurlara yer verilirken büyük hobo çantalara ve feminen hafif şişme montlara doğal dokular uygulanıyor.


Peter Pilotto, İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonunda saten kumaş ağırlıkta... Pastelden gold ve bakır tonlara uzanan renk paleti her zevke hitap ediyor.

 


Önceki ve Sonraki
Haberler