MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton, Pharrell Williams’ın hazırladığı ilk koleksiyonu Paris Erkek Moda Haftası’nda tanıtacak

Virgil Abloh’tan boşalan erkek kreatif direktörlüğü koltuğuna Pharrell Williams’ı getiren Louis Vuitton, ünlü müzisyenin hazırladığı ilk koleksiyonu, Paris Erkek Moda Haftası’nda görücüye çıkaracak. Koleksiyon, moda haftasının ilk günü olan 20 Haziran’da düzenlenecek defileyle tanıtılacak

Louis Vuitton, Pharrell Williams’ın hazırladığı ilk koleksiyonu Paris Erkek Moda Haftası’nda tanıtacak

Geçtiğimiz aylarda Louis Vuitton erkek giyim bölümünün başına getirilen ünlü müzisyen Pharrel Williams, lüks moda evi için hazırladığı ilk koleksiyonu, Paris Erkek Moda Haftası’nda görücüye çıkaracak.

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden ünlü tasarımcı Virgil Abloh'tan boşalan koltuğu devralan Pharrell Williams, Paris Erkek Moda Haftası'nın ilk günü olan 20 Haziran akşamı düzenlenecek defileyle moda dünyasında rüştünü ispatlamaya çalışacak.

Bugün Fédération de la Haute Couture et de la Mode tarafından yayınlanan moda haftası geçici takvimine göre Louis Vuitton, her zamanki gibi defilesini açılış günü gerçekleştirecek. Ancak moda haftasını resmi olarak, her zaman olduğu gibi Bachelor of Arts defilesi başlatacak. Moda haftasını kapatan isim ise Ann Demeulemeester'ın kreatif direktörlüğünden ayrılmasıyla manşetlere çıkan Ludovic de Saint Sernin olacak. Bu, Fransız tasarımcının Belçikalı moda evinden ayrıldıktan sonraki ilk defilesi olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler