MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton ilk podcast'i Louis Vuitton [Extended]’ı sunuyor

Louis Vuitton, Louis Vuitton [Extended] adlı özel bir podcast serisi başlatıyor ve dinleyicilerini, Louis Vuitton'ın kültürel tarihini yazmada etkili olan vizyonerlerle birlikte bir yolculuğa çıkarıyor

Louis Vuitton ilk podcast'i Louis Vuitton [Extended]’ı sunuyor

Fransız moda yazarı ve belgesel yapımcısı Loïc Prigent tarafından sunulan Louis Vuitton [Extended], Maison'un yaratıcı isimlerini iki ayda bir olmak üzere 20 ila 40 dakikalık podcastlerle keşfetme imkanı sunuyor.

Louis Vuitton [Extended] dinleyicilere; Kadın Koleksiyonlarının Yaratıcı Direktörü Nicolas Ghesquière, Usta Parfümör Jacques Cavallier Belletrud, Saat ve Mücevher Sanat Direktörü Francesca Amfitheatrof  gibi yaratıcı isimleri tanıma imkanı sunarken aynı zamanda Louis Vuitton'ın cesur etkinliklerinin ve iş birliklerinin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan sanatçılar, tasarımcılar, sporcular, mimarlar, şefler gibi birçok kişiliği de daha yakından keşfetme şansı tanıyor.

Louis Vuitton [Extended]; Maison'un erkek ve kadın fashion show’ları, Saint-Tropez’deki Louis Vuitton restoranında şef Arnaud Donckele ve pastacı Maxime Frédéric arasındaki iş birliği gibi Maison’un birçok kültürel projesinin kamera arkasına götürüyor.

Louis Vuitton [Extended], Maison'un yaratıcı sürecini ve uzmanlığını daha önce hiç olmadığı gibi ortaya koyuyor.

Louis Vuitton [Extended]'ın ses tasarımı Fransız çok enstrümanlı TEPR tarafından hazırlanıyor. Podcast; Deezer, Amazon Music, Spotify, Soundcloud, Apple Podcasts ve Podcast Addict gibi tüm sesli yayın platformlarında ücretsiz olarak bulunuyor.

Podcast'a buradan erişebilirsiniz: https://smartlinks.audiomeans.fr/l/louis-vuitton-extended-87c07a4e

Louis Vuitton [Extended]'ın açılış bölümünde Loïc Prigent, Pharrell Williams ile Louis Vuitton'ın Erkek Moda Kreatif Direktörü olarak ilk Men's Fall-Winter Moda Gösterisi ile ilgili konuşuyor. Podcast sürecinde Pharrell Williams; ilham kaynakları, 20 Haziran'da Pont-Neuf'u aydınlatan gösterinin yaratılması ve çok daha fazlası hakkında konuşuyor. Bölüm ayrıca Fashion Show'u duyguların bir fırtınasıyla tamamlayan ‘Voices on Fire’ korosunun şefi olan Pharrell'ın amcası Bishop Ezekiel Williams ile yapılan özel bir röportaja ev sahipliği yapıyor. 20 Haziran’da gerçekleşen Fashion Show; Voices of Fire’ın şarkısı olan ‘JOY (Unspeakable)’ ile tamamlanmıştı.


Önceki ve Sonraki
Haberler