EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Levi’s ile The Simpsons’ın eğlenceli buluşması

Herkesin severek izlediği The Simpsons karakterleri Levi’s’la yeniden hayat buldu. Levi’s ile The Simpsons’ın iş birliğinden doğan koleksiyonda; Bart, Lisa, Milhouse ve Springfield’ın en popüler sakinleri yer alıyor

Levi’s ile The Simpsons’ın eğlenceli buluşması

Geçmişten günümüze eğlenceli dünyası ile The Simpsons Ailesi, ikonik Levi’s stili ile buluştu. Levi’s ve The Simpsons, pop kültürün sokak giyimine yansımasından ilham alan özel bir koleksiyon yarattı. The Simpson Ailesi’nin neşeli yüzleri Bart, Lisa, Milhouse ve Springfield’ın en popüler sakinlerinin yer aldığı koleksiyonda, eski zamanlar günümüzün dinamik ruhu ile harmanlanıyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında The Simpsons’un jenerik açılışı ile gök mavisi bulut baskılı dolgu yelek ve en sevilen karakterlerden olan Bart Simpson baskılı, Levi’s Batwing logosunun yer aldığı indigo denim Levi’s Trucker yer alıyor.

The Simpons’ın vazgeçilmezlerinden, Springfield’daki okul modasından ilhamla yaratılan farklı renklerde t-shirt ve sweatshirtler, okul üniformasına atıfta bulunan sarı ceket ve pantolon takım, tüm Simpsons dünyasını yansıtan kapşonlu dolgu ceket ve bucket şapka da bu eğlenceli koleksiyonda yerini alıyor.

Springfield’in ruhunun Levi’s’ın cool tarzı ile buluştuğu Simpsons x Levi’s Koleksiyonu, 3 Mart’ta www.levis.com.tr adresinde ve Levis İstinyePark mağazasında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler