EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Kısmet By Milka, İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı’na sponsor oldu

Tasarımları sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ses getiren Kısmet By Milka; özgür, ne istediğini bilen, kendini tanıyan ve kendine güvenen kadınlar ve gelecek nesiller için, toplumun tüm yargılarını ve dayattıklarını ters yüz eden bir oluşum olan Kadın Buz Hokeyi Takımı’na sponsor olduklarını duyurdu

Kısmet By Milka, İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı’na sponsor oldu

Tasarım mücevheriyle tüm dünyada dikkat çeken Kısmet By Milka, özel bir projeyle karşımızda. Her bir koleksiyonunda farklılıklara, güce, değişim ve dönüşüme dikkat çeken ve tasarımlarına bu ruhu aktaran Kısmet By Milka, bu iddiasını çok daha güçlü bir şekilde ortaya koyacak bir atılımla İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı’na sponsor oldu.

Kısmet By Milka Kurucusu Milka Karaağaçlı; kendi kimliklerini, hayallerini ortaya koyanları desteklemek amacıyla, gelecek nesiller ve toplum için, İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı sponsorluğuna #buzlarıkıralım mesajıyla başladı.

Özgür, ne istediğini bilen, kendini tanıyan ve kendine güvenen kadınlar ve gelecek nesiller için, toplumun tüm yargılarını ve dayattıklarını ters yüz eden bir oluşum olarak Kadın Buz Hokeyi Takımı’nı desteklemeyi seçen Karaağaçlı; takımın gelişmesi, duyulması ve daha çok kız çocuğunu bu yolda yüreklendirmek amacıyla çıktıkları yolda heyecanını şöyle dile getirdi: “Bu spor özelinde kadınlar üstündeki önyargıyı kırıp buzları eritmeye karar verdik. Ben de, çoğu kadın gibi önyargı denizinden geçtim. Bu nedenle kendi yolunu bulmak, kendi irade ve hayallerini ortaya koymak adına savaşan, toplumun öngördüğü gibi değil kendi hayallerine koşan kadınlarla gurur duyuyorum. İBBSK Kadın Buz Hokeyi Takımı’yla tanıştığımda da bu duyguları hissettim. Evet, Türkiye’de kadın buz hokeyi var. Birçok şeye meydan okumuş, kendi yollarını yaratan olağanüstü genç kadınlar... Buna benzer cesur genç kadınlar sayesinde toplumun, insanın önyargılarını kıracağımıza ve eşit, güvenli, huzurlu bir düzene kavuşacağımıza inanıyorum. Adil bir gelecekle aramızdaki buzlar böyle böyle kırılacak.”

Önceki ve Sonraki
Haberler