EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Kerry Borg'dan yaza özel koleksiyon: Light a Blue Flame

Modacı Kerry Borg, Light a Blue Flame adını verdiği yaz koleksiyonunda yüzde 100 pamuklu kumaştan tasarımlara yer veriyor. Koleksiyonda pamuk danteller ve markaya özel üretilen fermuarlar dikkat çekiyor

Kerry Borg'dan yaza özel koleksiyon: Light a Blue Flame

Kerry Borg, geçtiğimiz sezon hazırladığı tasarımlarına, ağırlıklı jean kumaştan oluşan yeni bir kapsül koleksiyonla devam ediyor. Kış aylarında ipek kumaşlar ve değerli el işçiliği detaylarıyla taçlanan tasarımlar ‘You're special’ mottosuyla sunulmuştu. Şimdi ise yaz mevsiminin ruhuna uygun doğadan ilhamla yüzde 100 pamuklu kumaşlar değerli tasarımlara dönüşüyor. Light a Blue Flame kapsül koleksiyonu günlük, şık ama yine özel hissettirecek tasarımlardan oluşuyor.

Kerry Borg, koleksiyonda bir duruluk ve sonsuzluk hissi yaratmayı hedeflediğini söylüyor ve ekliyor: "Mavi denince akla ilk gökyüzü, bulut ve okyanuslar gelir. Doğanın bu güzelliğini ve sakinliğini yüzde 100 pamuklu dokularla Light a Blue Flame tasarımlarıma yansıttım. Önceki koleksiyonumda ipek kumaşlar ve el işçiliği ön plandaydı. Bu kapsül koleksiyonda ise kendi dokuttuğumuz pamuk danteller, markamıza özel üretilen özel fermuarlar kullanıldı. Yine tüm kalıplar ve tasarımlar bize özgü. Biliyorsunuz Kerry Borg tasarımları seri üretim değil, yani her tasarımdan bir tane oluyor, özel dikim gibi. Light a Blue kapsül koleksiyonun farkı ise iki bedende çalışılmış olması. Ancak tabii yine sınırlı sayıda. ‘You are special’ mottomuza uygun olarak seçtiğiniz tasarımlarla sık karşılaşmanız imkansız. Büstiyerler, fırfırlı korsaj etekler, özel pamuklu kumaştan şortlar hem plajda, hem de gündüz veya gece kombinlenebilir. Üstelik her biri sadece aksesuarlarla gündüzden geceye rahatlıkla uyarlanabilir. Doğal, şık, eğlenceli ve flörtöz bir çizgide konumlanan tasarımlarla içinizdeki mavi ışığı yaz boyunca yansıtabileceksiniz."

 

Önceki ve Sonraki
Haberler