MODA - TASARIMCILAR

JW Anderson'ın yastık şeklindeki çantasıyla istediğiniz yerde uyuyabilirsiniz

Çılgın tasarımcı Jonathan Anderson’ın kendi markası JW Anderson’ın Milano Moda Haftası kapsamındaki Sonbahar/Kış 2023 defilesinde tanıttığı Yastık El Çantası satışa çıktı. Gerçek bir yastıktan farksız olan çanta, istediğiniz her yerde uyumanıza olanak tanıyor. Çantanın fiyatı ise 690 dolar

JW Anderson'ın yastık şeklindeki çantasıyla istediğiniz yerde uyuyabilirsiniz

İngiliz tasarımcı Jonathan Anderson, ağızları açık bırakan tasarımlarıyla moda dünyasında kendi kurallarını koymaya devam ediyor. LOEWE Kreatif Direktörü de olan Anderson, kendi markası JW Anderson için yakın zamanda piyasaya sürdüğü Kurbağa Clutch Çanta ve Kurbağa terliklerle büyük ses getirmişti.

JW Anderson, Milano Moda Haftası'ndaki Sonbahar/Kış 2023 defilesi sırasında sunduğu en son viral ürünü olan yastık şeklindeki çantayı da geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Defilede modeller podyumda, evdeki gibi kabarık yastıkları kucaklayarak yürümüştü. Artık isteyen herkes sokaklarda kendi yastığıyla arzı endam edebilecek. JW Anderson'ın Yastık El Çantası, içine istediğiniz eşyalarınızı koyarken her yerde uyumanıza da olanak sağlıyor.

Tüylü polyester ile astarlanan, plastik çerçeveli çantanın üzerinde ‘Ateşten uzak tutun’ yazısı ve marka etiketi bulunuyor. Çanta, şekerleme sırasındaki tüm temel ihtiyaçlarınız için güvenli bir sığınak görevi gören, şişirilmiş dolguyu tutan metalik bir fermuara sahip. Yastık El Çantası’nın fiyatı ise 690 dolar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi