EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

İstanbul Moda Haftası'nın programı belli oldu

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2017 sezonu 11-15 Ekim tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek. Moda dünyasının merakla beklediği etkinliğin programı açıklandı.

profil
BT Ekip
05.10.2016
İstanbul Moda Haftası'nın programı belli oldu

İstanbul Moda Haftası bu yıl sekizinci sezonunda. Uzun bir aradan sonra yeniden İstanbul’da koleksiyonlarını sergilemeye hazırlanan Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Bahar Korçan, Dilek Hanif, Lug Von Siga (Gül Ağış), Özgür Masur, Özlem Kaya, Özlem Süer gibi Türk modasının önde gelen isimleri bu sezon dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz sezonun ardından bu sezon da Bora Aksu İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonuyla, Dice Kayek ise Istanbul Moda Akademisi ile gerçekleştireceği moda konuşması ile etkinlikte yer alacaklar.

Bahar Korçan’dan özel koleksiyon

İstanbul’un moda haftasına kavuşmasının mimarlarından, öncü tasarımcı Bahar Korçan’ın “Toz” koleksiyonu “Mercedes-Benz celebrates Bahar Korçan” adıyla sunulacak.

Moda haftası kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek marka ve tasarımcılar arasında BASHAQUES, DB BERDAN, Les Benjamins, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Raşit Bağzıbağlı, Özlem Kaya bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler