MODA - TASARIMCILAR

İstanbul Moda Haftası başlıyor

19-22 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da marka ve tasarımcılar Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını sergileyecek.

profil
BT Ekip
12.03.2019
İstanbul Moda Haftası başlıyor

Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan etkinlik, her sezon olduğu gibi Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından medya, perakende ve moda profesyonelleri başta olmak üzere binlerce kişiyi bir araya getirecek. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'dan son haberler bu sezon da #MBFWI etiketi ile takip edilebilecek. Etkinlik isim sponsoru Mercedes-Benz Türkiye, Moda Tasarımcıları Derneği Eş Başkanı Özgür Masur'un Sonbahar/Kış 2019-20 koleksiyonunu “Mercedes-Benz presents Özgür Masur” çatısı altında sunacak.

Arzu Kaprol, Özlem Süer, Aslı Filinta, Özlem Kaya, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek gibi pek çok başarılı modacının defile düzenleyeceği etkinliğin programını buradan takip edebilirsiniz. 

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler