EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Instagram fotoğrafçılarına defilede özel alan

Tommy Hilfiger, New York Moda Haftası’ndaki defilesinde Instagram ile iş birliği yaparak, Instagram fotoğrafçıları için özel bir alan oluşturacak.

profil
BT Ekip
30.01.2016
Instagram fotoğrafçılarına defilede özel alan

Defilelerin olmazsa olmazlarından biri de katılan konukların telefonları ile en güzel Instagram karelerini çıkarmak için uğraştıkları anlardır. Tommy Hilfiger ise bu konuda akıllıca bir atılımda bulunuyor ve New York Moda Haftası için Instagram ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor.

InstaPit adını taşıyan proje katılımcıları defileyi akıllı telefonlarından görüntüleyerek paylaşabilecek. Bu katılımcılar ünlü bloggerlar, YouTube yıldızları ve birkaç ünlü sosyal medya editörlerinin arasından seçilecek.

Hilfiger projeyi şu sözlerle anlatıyor, “Her sezon dijital teknolojiyi daha yenilikçi yöntemler içerisinde kullanmaya çalışıyoruz. Böylelikle daha fazla insanla birlikte bu deneyimi tecrübe etme şansımız oluyor. Instagram dünya modası açısından gerçekten müthiş bir partner.”

Projenin bir önemli amacının ise akıllı telefonlarıyla fotoğraf çekenlerin, defileyi izlemeye çalışanları rahatsız etmesini önlemek olarak görülüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler