EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Himalayalar’dan ilham alan bir koleksiyon

The North Face, Liberty iş birliğiyle hazırladığı koleksiyonuyla bu sonbaharda Himalaya Dağları’nın eşsiz manzarasını şehre taşıyor.

profil
BT Ekip
18.11.2020
Himalayalar’dan ilham alan bir koleksiyon

Liberty’nin 1875'ten bu yana ürettiği, imzalı el boyaması kumaşları ve özenle hazırlanmış kıyafetleri, 145 yıllık uzmanlığını eşliğinde The North Face'in dağ yaşam tarzı ile hayat buldu. 

Kadınlara özel, Londra stilinden izler taşıyan bu seri, beş önemli parça ve yanında sunulan çeşitli aksesuarlardan oluşuyor. Efsaneye dönüşen bu koleksiyon, her koşulda sıcak tutacak şekilde tasarlanıyor ve ikonik “Sierra Down Jacket” tamamen Liberty baskısıyla yeniden sunuluyor. Sierra'nın kesimi ise 1968'den kalma orijinal versiyona dayanıyor. Büyük boy kesim, yama cepleri ve kordonlu etek ucu ile tasarlanıyor.

Serideki diğer ürünler arasında aynı zamanda özgün Liberty baskısıyla tasarlanmış Sierra Sherpa Fleece ¼ Zip, Liberty Hoodie, Liberty Tee ve Liberty de yer alıyor. Görünümü tamamlamak üzere bu koleksiyona özel Liberty arazi çantası, kova şapka, beş köşeli şapka ve bakım çantası da bulunuyor. 
 

Önceki ve Sonraki
Haberler